Most na Waryńskiego

Most na Waryńskiego
Lata 70. Rys. inż. A. Milkowski. Sensowna lokalizacja trasy mostowej (zmieniona przez Zaleskiego)

piątek, 22 sierpnia 2014

Fiasko-formorskie


Kyang reached fiasko-formorskie

źródło: torunmiasto.pl


For more fiasco ski to visistkujawsko-pomorskie.pl


Keanu Reeves zaprasza do Torunia na Skyway a tymczasem prezydent Torunia Michał Zaleski korzystając z okazji jaką tworzy Keanu wykorzystuje wizerunek aktora do promocji toruńskiej oferty kulturalnej, tzn. koncertu zespołu Bayer Full (szczęśliwy zbieg okoliczności)."Podczas koncertu będzie możliwość skorzystania z darmowego parkingu przy obiekcie
 (liczba miejsc ograniczona)" - reklamuje kulturalne wydarzenie organizator. 

Słyszysz to, Keanu? Darmowe miejsca parkingowe w ograniczonej ilości! 
Kiedy wracasz do Torunia?You've been living in a dream world, Neo. 
Welcome to the desert of the real.

9 komentarzy:

 1. Matrix IV: Keanu zaprasza na Bayer Full.

  OdpowiedzUsuń
 2. Neo: "Gonna givem a chicken, schvahggear"

  OdpowiedzUsuń
 3. A poważnie: tę świetną reklamę załatwił Toruniowi (a nie Bydgoszczy, która bardziej zasłużyła na Keanu) Marek Żydowicz - ten Żydowicz, który przez "medialną większość" i władzę przedstawiany jako persona non grata w swoim mieście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wieczorne serfowanie kończy mi się nie lada wstrząsem. Nie zgrywam się, to naprawdę zaskakujące. W dyskusji o obiektywizmie Nowości (kilka wpisów wcześniej) pojawił się anonimowy komentarz zawierający pytanie gdzie jeszcze pracuje red. Joanna Posadzy z Nowości. Czyżby odpowiedź pojawiała się w tym artykule?

  http://www.mmtorun.pl/artykul/koncert-bayer-full-w-toruniu-wzbudza-kontrowersje

  "A teraz oddajmy głos magistratowi i TIS. - Na razie nie planujemy podobnych wydarzeń, ale będziemy się wsłuchiwać w głosy mieszkańców Torunia - mówi Joanna Posadzy, rzeczniczka TIS. - Jeżeli zapotrzebowanie na takie koncerty będzie, to oczywiście będziemy je u siebie organizować."

  Zaraz, chwila. Pani redaktor Posadzy z Nowości, która zachwyca się toruńskimi inwestycjami to ta sama osoba co "rzecznik spółki zarządzającej halą sportową", która jest jedną z tych inwestycji, którymi zachwyca się redaktor Posadzy?

  Może za chwilę redaktor Joanna Posadzy z Nowości przeprowadzi wywiad z rzeczniczką hali sportowej na Bema, panią Joanną Posadzy na temat wspaniałej oferty miejskich obiektów sportowych w obszarze wokalno-instrumentalno- folkorystycznym?

  A może redaktor Ryszard Warta z Nowości przeprowadzi wywiad ze swoją koleżanką redakcyjną, redaktor Joanną Posadzy, jako rzeczniczką hali sportowej na Bema?

  Zdaje sobie sprawę, że na rynku pracy w tym województwie jest słabo, a w dziennikarstwie w ogóle ciężko się utrzymać. Ale jeśli ktoś podcina gałąź na której siedzi to jak ma być lepiej?

  Brak mi słów. Jeśli to nie jest zbieżność nazwisk, jeśli faktycznie w redakcji jest ktoś, kto bierze pieniądze ze spółki zależnej od magistratu to żałuję swojego komentarza poświęconego Nowościom kilka wpisów wcześniej. To nie jest poziom tabloidu, to się nie mieści w żaden sposób w standardach dziennikarskich, rozpiera się w obszarze propagandy. To jest sprzedawanie siebie i zawodu.

  Przykro się na coś takiego patrzy.

  Zastanawiam się, na ile poważnym człowiekiem jest red Ryszard Warta, na ile miał świadomość tego, że koleżanka, której słabego artykułu poniekąd bronił za chwilę wypowie takie słowa:

  "Wstęp był darmowy, dzięki czemu mieszkańcy mogli nie tylko posłuchać muzyki, ale również poznać nowy obiekt - podkreśla Posadzy. - Nie wszyscy mieli okazję uczestniczyć w dniach otwartych, sobotni koncert był więc kolejną możliwością zwiedzenia hali i zapoznania się z nią."

  Żenada i wstyd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Posadzy nie pracuje już w Nowościach

   Usuń
  2. To zmienia postać rzeczy.

   Nowości chyba się coraz szybciej zwijają. A w takich sytuacjach trzeba brać każdą robotę.

   Usuń
  3. Hecer, czytaj uważnie. Ja nie zapytałem gdzie "jeszcze" pracuje red Posadzy tylko "Proszę sprawdzić gdzie pracuje od niedawna red. Posadzy". Widzisz różnice?

   Usuń
  4. Uff..."proszę sprawdzić gdzie pracuje od niedawna red. Posadzy". Redaktor czego?
   Nie dobijaj mnie koleś.

   Usuń
  5. By żyło się lepiej ... CIECIOM GOSPODARZA

   Usuń