Most na Waryńskiego

Most na Waryńskiego
Lata 70. Rys. inż. A. Milkowski. Sensowna lokalizacja trasy mostowej (zmieniona przez Zaleskiego)

poniedziałek, 16 maja 2016

PAK-a


Skończyły się czasy, gdy w Polsce można było liczyć na obiektywną prasę. 

Ktoś kiedyś twierdził, że informacja w internecie jest niesprawdzona podczas gdy tradycyjne media dają dostęp do informacji rzetelnej. "Za darmo" dostaje się produkt słaby, za dobry trzeba zapłacić. Coraz bardziej wątpię w trafność takiej diagnozy.

Prywatyzacja ZE PAK:

Wersja 1 - Gazeta Wyborcza: Aleksander Grad nowym prezesem u Solorza Żaka

Wersja 2 - Niezależna: Car Aleksander prezesem u Solorza

Wersja 3 - wykop.pl: wpis inwestora Liber0Abaci

Wyborcza zapomniała przypomnieć, że Grad jako minister skarbu sprzedał ZE PAK Solorzowi-Żakowi. "Sprzedał" można śmiało wziąć w cudzysłów patrząc na kwoty.

Niezależna punktuje ministra w rządzie Tuska z tych samych powodów z jakich Gazeta omija kwestie prywatyzacji. Dziś rolę się odwróciły, Gazeta punktuje ministrów rządu PiS.

O tym, jak teoretyczne jest prawo w Polsce dowiadujemy się dopiero z wypowiedzi ludzi pokrzywdzonych przez rozpowszechnioną przez polityków i akceptowaną instytucjonalnie praktykę jego lekceważenia.

A mi, czytelnikowi Gazety, jest głupio, że dałem się nabrać i uwierzyłem, że jestem informowany. Informacja o tym, że Grad został szefem spółki, którą prywatyzował powinna być na portalu news-em tygodnia i być obsypana komentarzami.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz